cheap authentic nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap christian louboutin shoes cheap louboutin shoes cheap nhl jerseys cheap nfl jerseys louboutin outlet online Herve Leger Outlet UK cheap christian louboutin cheap nike nfl jerseys cheap nfl jerseys cheap nfl jerseys authentic cheap nhl hockey jerseys
DİYAR GRUP

 

 

DIYAR GROUP 2006 yilinda basladigi ticari hayatinda, insana yakisir, üretim ve hizmette kalite ve güven ilkesiyle modern, yasanilir doga dostu alanlar kurmak üzere yola çikmistir. Sirketimiz, kisa süreli geçmisinde büyük ugraslarla büyük projeleri yaratti. Teknolojiyi, insan kaynaklariyla birlestirerek deneyimli kadrolar ve genç yüreklerle marka deger olmayi basardi. Çünkü Sirket olarak ‘Üretimde basari ve sürekliligin teminati; hizmette dürüstlük ve kalite’ olduguna inanmis bir aile olarak, en iyisini üretmek ve yapmak için gelecegi yaratmaya odaklanmisiz.

Sirketimiz farkli sektörlerde yaratmis oldugu marka degerlerle kentlerimizi güvenilir ve huzurlu yasam mekanlari kilmaya büyük bir gayretle devam etmektedir.

Bölgemizin en büyük dis mekan mobilyalari ve peyzaj isletmesi olan Diyar Peyzaj ve Kent Mobilyalari estetik ve doga dostu yapilariyla çevrenin güven ve huzuruna deger katmaya devam ediyor. Bölgemizin bütün kentlerinde  essiz yapitlarimizla göz kamastiriyor.

Bölgede Avrupa kalite standartlarina sahip tek tesis olan Beton-boru üretim tesisimiz yüzde yüz artmis kapasitesiyle modern teknolojik makinelerle ‘kalite alt yapidan baslar’ prensibinin tek adresi olmanin gururunu yasatmaya devam ediyor.

Sehircilik hizmetlerimiz bölgede hizmet sektöründe çigir açmistir. Kent Ilaçlama ve Kent Temizlik sektöründe kabul gören saygin ve lider kurulus olarak anilmanin hakli onurunu yasamaktayiz.

Konutta iddiali ilerleyen Insaat ve Yapi Birimimiz TRIAD EVLERI çerçevesinde yeni bir yasam biçimi sunmayi hedefleyerek, Yenilikçilik ve dinamizmle müsterilerimizin tüm ihtiyaçlarina cevap verecek yasam alanlari yaratmanin gururunu tasiyoruz. Bölgemizin en önemli projesi olan APLAS ile konut sektörünün bir yasam biçimi oldugunu görecegiz.

Diyar Group olarak her anin en güzelini ve güvenli olanini yasatmaya devam edecegiz. 

E-BÜLTEN
Diyar A.Ş yeni projelerinden ve kampanyalarından ilk sizin haberiniz olsun

İŞTİRAKLER